O nas

Broker aut – główny gracz na rynku

Broker aut jest głównym graczem na rynku jednak nie jedynym. Dodatkowa bywa dealerem.

Broker aut – CDG Poland – jest przede wszystkim brokerem Audi

AUDI A6 - RABAT DO 35%
VOLVO V90 - RABATY DO 33%
BMW SERIA 5 - RABATY DO 30%

JAGUAR XF - RABATY DO 28%

VOVLVO S90 - RABATY DO 30%
AUDI A5 - RABATY DO 30%
BMW SERIA 3 - RABATY DO 25%
VOLVO S60 - RABATY DO 27%
AUDI Q5 - RABATY DO 25%

JAGUAR F-PACE - RABATY DO 22%

VOLVO XC60 - RABATY DO 25%

RANGE ROVER VELAR - RABATY DO 20%

PORSCHE CAYENNE - RABATY DO 7%

AUDI Q8 - RABATY DO 28%
VOLVO XC90 - RABATY DO 30%

DISCOVERY - RABATY DO 28%

RANGE ROVER SPORT - RABATY DO 16%

previous arrow
next arrow
Slider
Broker aut

Dodatkowo broker aut jest super sprzedawcą. Jednak nie idealny. Ponieważ mamy pewne wady. Po pierwsze jesteśmy próżni. Najważniejsze, że mamy pomysły. Po drugie jesteśmy nastawieni na sukces.

Broker aut – to przede wszystkim ludzie

Nasza działalność jest typowym consultingiem, stąd największym kapitałem firmy są nasze umiejętności, nasza wiedza, nasze doświadczenie i kontakty. Samochody, to nie tylko nasz zawód, ale i nasza pasja. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania firmami dealerskimi na polskim rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu mamy doskonałe rozeznanie w obecnych trendach na rynku marek premium. Dodatkowo nasze liczne kontakty wśród europejskich dealerów marek premium, pozwalają nam na oferowanie samochodów w najkorzystniejszych cenach.

Cel

Naszym celem jest nie tylko oferowanie samochodów w najniższych dostępnych cenach, ale przede wszystkim kompleksowe zaspakajanie wszystkim potrzeb klientów zamierzających nabyć samochód. Dzięki szerokiemu dostępowi do większości marek premium (Audi, Mercedes-Benz, BMW, Volvo, Jaguar, Land Rover) mamy znacznie więcej możliwości dopasowania samochodu do potrzeb klientów niż salony jedno, czy dwu-markowe. Prócz tego, umożliwiamy nabycie samochodu bez wychodzenia z domu. Nie tylko służymy naszym doświadczeniem w dopasowaniu konfiguracji samochodu do potrzeb klienta, ale również dostarczamy samochód pod dom klienta. Dodatkowo oferujemy naszym klientom finansowanie samochodów (leasing, najem, kredyt), jak również wszystkie dostępne produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia komunikacyjne, GAP, przedłużenie gwarancji).

CDG Poland to broker samochodowy, który chce, aby zakup samochodu marki premium stał się przyjemnością dla klienta. W tym celu staramy się pokazać naszym klientom szereg ciekawych możliwości, zminimalizować koszty oraz ograniczyć do minimum ryzyko związane z transakcją.

Polski katalog strony
Print Friendly, PDF & Email